Integracja – Team Building

Wyjazd integracyjny dla pracowników to najlepszy pomysł osób przełożonych  w firmie.

Pracownicy mogą chwilę odpocząć, oderwać się od codziennych obowiązków, poznać swoich kolegów z pracy z innej strony, porozmawiać, poznać się bliżej, a nawet zaprzyjaźnić. To też świetny moment na rozwiązanie pewnych nieporozumień czy problemów, jeśli takie występują w grupie, to możliwość zbudowania dobrego zespołu, co potem przełoży się na efekty wykonywanej przez nich pracy. Naprawdę warto!

Mamy ogromne doświadczenie w tej dziedzinie, zaproponujemy sprawdzone zabawy i scenariusze dopasowane do konkretnej grupy czyli do liczebności, wieku, płci i chęci do zabawy. Ważne jest też miejsce i nawet pora roku. To już nasze zadanie. Powiedz nam jaki cel chcesz uzyskać, a my zajmiemy się resztą. Wszystkie nasze scenariusze są ciekawe, nietuzinkowe oraz co bardzo ważne, bezpieczne.

Na zimne lub deszczowe dni możemy zaproponować cieszące się ogromnym zainteresowaniem escape room-y, maszynę Goldberga, warsztaty bębniarskie, warsztaty rękodzieła, warsztaty florystyczne, warsztaty kulinarne, spotkanie z Coachem albo na Sali szkoleniowej albo przy ognisku, z połączeniem z zabawą motywującą chodzeniem po rozżarzonych węglach, a nawet zawody typowo sportowe na Sali. W ciepłe dni nasza wyobraźnia nie ma końca, aby zintegrować grupę piszemy dowolne scenariusze od poszukiwania skarbu w podziemiach pałacowych, rozwiązywania zagadki kryminalnej w stylu Sherlocka Holmesa po paintball, rower na wysokości, zjazd tyrolką, strzelanie z łuku. Grupa może też samodzielnie zbudować pojazdy, nakręcić teledysk albo Lip Dub, lub namalować wielki wspólny obraz na płótnie, wspaniale sprawdza się też impreza z budową tratw i spływaniem rzeką. Na jesieni zapraszamy na wyjazdy na grzybobranie.

Skontaktuj się z nami